Blog

dominique-van-ojik2

Nieuwe stagiaire: Dominique van Ojik

Mijn naam is Dominique en in de periode februari t/m juli 2018 loop ik stage bij Kyno Focus / Hypo Focus.
Ik ben 4e jaars student aan het ROC A12 in Ede en ik wil mijn kennis over dierenfotografie graag uitbreiden en een eerste start maken met mijn eigen onderneming.

 

Dominique zal tijdens haar stage meehelpen in de administratie, contact met klanten, organiseren van workshops, assisteren bij fotoreportages, etc.

Volg jij ook een MBO fotografie (niveau 4) opleiding? Of doe je een HBO opleiding met raakvlakken in de fotografie en ben je op zoek naar een leuke, uitdagende stage plek?
Informeer dan naar de mogelijkheden. Hypo Focus (/Kyno Focus) is een SBB erkend leerbedrijf.

 

Femke
Femke
Femke Puijman (1983) is sinds 2004 professioneel fotograaf. Haar werk werd meerdere keren bekroond met internationale awards. Naast haar werkzaamheden als fotograaf, geeft ze ook workshops en heeft ze 2 best-selling fotografie boeken geschreven. In 2018 werd Femke uitgeroepen tot "Freelancer of the Year" (publieksprijs) tijdens de FOTY Awards op de dag van de ZZP'er.
Deel dit artikel

Laat een reactie achter

<< TERUG NAAR HET BLOG OVERZICHT

Scroll naar boven